0002253_600

Prezentujemy dziesiątą (ostatnią w 2013 r.) płytę z serii „Koncerty w Trójce”, z zapisem koncertu zespołu LaoChe, który odbył się 27 października 2013r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia muzycy postanowili zrobić fanom niespodziankę i zagrali inaczej niż zwykle. Dzięki temu na albumie można usłyszeć, obok piosenek dobrze znanych z poprzednich koncertów i płyt LaoChe, kompozycje dotychczas niepublikowane, a także utwory w zupełnie nowych aranżacjach przygotowanych specjalnie na potrzeby niniejszego wydawnictwa. Dodatkową wartość stanowi fakt, że jest to pierwszy w historii zespołu album koncertowy.

“Ten koncert ma dla nas szczególne znaczenie. Zależało nam bowiem na tym byście jako nasi Słuchacze otrzymali nagranie wyjątkowe, gdzie obok dobrze znanych kompozycji pojawią się utwory nowe oraz niepublikowane wersje piosenek. 

Sięgnęliśmy także po utwory z pierwszej płyty, których na koncertach nie graliśmy od wielu, wielu lat. To pierwszy koncertowy album LaoChe wydany w formie CD, przez co szczególnie dla nas ważny. To jednocześnie szósta oficjalna płyta zespołu. Mamy nadzieję, że udało nam się dzięki niej pokazać czym był, czym obecnie jest i dokąd zmierza zespół LaoChe”.

LAO CHE LIVE – KONCERTY W TRÓJCE

Data wydania:

9.12.2013

Wydawca:

Polskie Radio

Utwory:

 1. Zapowiedź (Live)
 2. Astrolog (Live)
 3. Hydropiekłowstąpienie (Live)
 4. Życie Jest Jak Tramwaj (Live)
 5. Królowa
 6. Siedmiu Nie Zawsze Wspaniałych (Live)
 7. Wielki Kryzys (Live)
 8. Lelum Polelum (Live)
 9. Na Końcu Języka (Live)
 10. Dym (Live)
 11. Wiedźma (Live)
 12. Zombi (Live)
 13. Jestem Psem (Live)
 14. Prąd Stały Prąd Zmienny (Live)